Rôzne veľkosti neoprénu HNBR polyuretánovou FVMQ O-krúžky

Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Rôzne veľkosti neoprénu HNBR polyuretánovou FVMQ O-krúžky

Neoprénové O-krúžky, HNBR O-krúžky, polyuretánové O-krúžky a FVMQ O-Ringsare, nie vo veľkej miere, ale aj pre mnohé odvetvia.


Položka

Stručný prehľad

Neoprénové O-krúžky

40 ~ 90A, čierna, -40 ~ 100 ° C

HNBR O-krúžky

50 ~ 90A, čierna, - 40 ° C ~ 150° C

Polyuretánové O-krúžky

50 ~ 90A, čierna, - 40 ° C ~ 80° C

FVMQ O-krúžky

40 ~ 80A, modrá, - 60 ° C ~ 177° C


Neoprénové O Ringshavegood fyzikálnych a mechanických vlastností, olej odolnosť, odolnosť voči teplu, požiarna odolnosť, odolné voči slnečnému žiareniu, ozónu odolnosť, odolnosť proti kyselinám, chemická odolnosť. AndNeoprene O-krúžky majú vysokou pevnosťou v ťahu strengthand seawaterresistance. Neoprénové O-krúžky sú široko používané v lodi zariadenia, športového vybavenia, elektroniky, elektrických spotrebičov, osvetlenie, audio, hračky, bezpečnostného monitoringu, automobilový priemysel, priemyselné stroje a zariadenia, atď.

HNBR O-Ringshave vynikajúcu odolnosť voči korózii, odolnosťou proti pretrhnutiu a compressionsetresistance, dobré ozónu odpor, počasie glomerulárnejfiltrácie odolnosť proti oteru. HNBR O-krúžky sú vhodné pre práčku, automobilový motor systemsand chladiacich systemswhich použitie nové prostredie priateľské chladivo R134a.

Polyuretánové O Ringshave vynikajúca odolnosť voči oteru, dobrú kvalitu oleja rezistencia, ozoneresistance a agingresistance.

Vynikajúce vysoké a nízke temperatureresistance FVMQ O-Ringshave, odolnosť proti poveternostným vplyvom a starnutiu odpor, a aj dobre odolná voči varsol, oiland kyseliny. FVMQ O-krúžky sú široko používať letectva, automobil, elektrickej energie, elektronické spotrebiče, textil, strojov a budov, atď.

Ako jeden z vedúcich gumové výrobky výrobcov a dodávateľov v Číne, Qianlang teraz prináša vám kvalitné a trvanlivé rôznych veľkostí neoprénové hnbr polyuretánovou fvmq o-krúžky vyrobené v Číne. Poskytovať vám prispôsobené služby, srdečne vítame vás kúpiť alebo veľkoobchod naše Gumené výrobky a skontrolovať ponuku s nami.

Vyšetrovanie