Aké sú rozdiely medzi bežné Gumený tesniaci krúžok Materials?(一)

 

Tesniaci krúžokGumový krúžokktorého prierez je guľatá. Kvôli jeho prierez O typu, sa nazýva typ O tesniaci krúžok.

1. NITRIL-BUTADIÉNOVÝ KAUČUK NBRTesniaci krúžokje vhodný pre použitie v ropných systém, hydraulický olej, glykol hydraulického oleja, dve ester mazacieho oleja, benzínu, silikónovým mazivom, silikónový olej, vodu a iné médiá. Je to najrozšírenejší a najnižšie náklady gumové tesnenie v súčasnosti. Nie je vhodný pre polárnych rozpúšťadlách ako ketóny, ozón, nitro uhľovodíkov, MEK a chloroformu. Všeobecné použitie teplotný rozsah je od -40 ~ 120 stupňov Celzia.

Dve, HNBR hydrogenizovaného Nitril gumový tesniaci krúžok má vynikajúcu odolnosť voči korózii, lepšie trhať odpor a kompresie deformácie vlastnosti, odolnosť voči ozónu, slnko odolnosť, odolnosť proti poveternostným vplyvom. Lepšia odolnosť proti oteru ako nbr. Uplatniteľné na práčky, systémy automobilových motorov. Neodporúča používať alkoholy, estery alebo aromatické riešenia. Všeobecné použitie teplotný rozsah je od -40 ~ 150 stupňov Celzia.

Tri, SIL silikónová guma tesniaci krúžok má vynikajúce tepelného odporu, studenej odporu, odolnosť voči ozónu, odolnosť voči atmosférickej starnutia. Má dobrý výkon. Ale pevnosť je nižšia než obyčajné gumové a žiadny olej odpor. Uplatniteľné na domáce spotrebiče, ako sú elektrické ohrievače vody, elektrické žehličky, mikrovlnné rúry, atď... Úžitkovým vzorom vhodný aj na rôzne články, ktoré majú kontakt s ľudských tiel, ako je rýchlovarná kanvica, zásobník vody, atď... Neodporúča sa pre použitie v najviac koncentrované rozpúšťadlá, oleje, koncentrované kyseliny a hydroxid sodný. Všeobecné použitie teplota je -55 ~ 250 stupňov Celzia.

Štyri, VITON fluórugumový tesniaci krúžok, vysoká Teplotná odolnosť než silikónová guma, výborné počasie, ozón odporu a chemická odolnosť, studenej odporu je zlé. Sú odolné voči väčšine olejov a rozpúšťadiel, hlavne kyseliny, alifatických uhľovodíkov, aromatických uhľovodíkov a živočíšnych a rastlinných olejov. Uplatniteľné na utesnenie požiadavky pre dieselové motory, vykurovacie systémy a chemických závodov. Zmesi ketóny, Nízka molekulová hmotnosť estery a kyselina dusičná sa neodporúča. Všeobecné použitie teplota je -20 ~ 250 stupňov Celzia.Haining Qianlang Gumené výrobky Factory

PRIDAŤ:1. Liluqiao, Zhengyang, Maqiao Street Haining, Zhejiang 314419 Číne.

TEL:+ 86-573-87767299

FAX:+ 86-573-87763488

E-mail:Sales@qlrubber.com