Aké sú spoločné chyby gumových tlmičov?


Spoločné chyby gumových tlmičov sú kľúčovými otázkami pri údržbe automobilov. Gumové tlmiče majú vynikajúci výkon pri zmierňovaní vibrácií automobilov a podpore stabilnejšieho chodu automobilov. Široko sa používajú v rôznych typoch automobilov, najmä v dvojcestných valcových radoch. Ako jedna zo zraniteľných komponentov automobilu môže pravidelná údržba účinne zaistiť bezpečnosť jazdy a predĺžiť životnosť súvisiacich komponentov. Zvyčajne, ak gumový tlmič zlyhá, môže byť zistený nasledujúcimi metódami:


Po prvé, nechajte vozidlo jazdiť asi 10 kilometrov v relatívne zlom stave vozovky pred kontrolou puzdra tlmiča. Ak je teplo obmedzené, tlmič nárazov môže byť mimo prevádzky. Samozrejme je tiež možné, že nedostatok oleja v tlmiči nárazov spôsobený touto dobou môže byť vhodne pridaný k detekcii maziva. Naopak, je to skutočný neúspech, ktorý si vyžaduje výmenu nového gumového tlmiča.


Po druhé, tlmič nárazov bude bezpečný, ak budú po uvoľnení nárazníka dve zodpovedajúce skoky.


Po tretie, keď vozidlo prudko zabrzdí pri nízkych otáčkach, gumový tlmič nárazov bude nevyhnutne mimo prevádzky, ak sa vo vozidle vyskytnú výrazné vibrácie. Vozidlo je potrebné udržiavať v 4S obchode.


Haining Qianlang Gumárenské výrobky Factory

ADD: NO.10-2, Lianbao Road, priemyselný park Qianjiang, mesto Dingqiao, mesto Haining, Zhejiang 314413, Čína

TEL: + 86-573-87767299

FAX: + 86-573-87763488

E-mail: sales@qlrubber.com