Rozdiel medzi silikónové výrobky a výrobky z gumy

Často hovoríme, že andquot; silikónové gumy productsandquot; čo je vlastne kombinácia chemických medzi silikónové výrobky a výrobky z gumy, ale myslím, že mnohí ľudia nepoznajú rozdiel medzi oboma, teraz dovoľte mi predstaviť pre vás.

Gumové možno rozdeliť do prírodného kaučuku a syntetického kaučuku. Prírodný kaučuk je jeden polymér izoprén, je spracovaná a vyrobené z latexu, a syntetické silikónové jednoduchym polymerizácie alebo polykondenzáciou monoméru, syntetická guma môže byť z tvaru vonkajšou silou s rýchlu schopnosť obnoviť pôvodný tvar, pretože má dobré fyzikálne vlastnosti, sú automobilové pneumatiky, gumové hadice, tesniaci krúžok , lepiaca páska, izolačných materiálov a iných gumových výrobkov. V porovnaní s silikónové výrobky, výrobky z gumy majú dobrú húževnatosť, odolnosť voči oderu, dobrý izolant a odolnosť proti korózii, ktoré sú lepšie ako gumových výrobkov. Všeobecne sú Gumené výrobky vždy používa vo veľkých strojov a priemyselných zariadení automobilových dopravných zariadení a tak ďalej.

Silikónové výrobky sú Jednozložkové kvapalné gumy výrobkov izbovú teplotu vulkanizácie z chemického hľadiska. Je to elastomér organický kremíkako surovina, v porovnaní s gumové výrobky, teraz veľa života výrobky sú vyrobené z silikónové namiesto gumy, pretože po prvé silikónové výrobky nie sú toxické a gumové výrobky sú toxické, a silikónové výrobky sú bezfarebný a bez chuti, a ochrany životného prostredia, aj veľmi mäkké, ale gumové výrobky sú vône, farby, znečistenia životného prostredia. Teraz silikónové výrobky sú široko používané v rôznych priemyselných odvetviach.

Dôveryhodný výrobca silikónové výrobky a výrobky z gumy: Haining Qianlang Gumené výrobky Factory (www.qlrubber.com). Vitajte na dopyt nás!