Hovoriť o procesu povliekania tmel

, Predmontáže Skontrolujte tesnenie po predspracovanie pre deformácie a vplyv zhromaždenie, aby predinštalované. Zostrihanie deformácie tesniace plochy tesniacej medzery by byť jednotný, medzera medzi najlepšie v 0,1-0,2 mm a maximálne 0,8 mm prispôsobiť pečať zhromaždenia.

Po druhé, zdobené odstrániť prebytočné lepidlo strane tlakovej vytvrdzovania vytláčanie, zlepšiť vzhľad kvalitu. Orezávanie nie je guma vrstvy.

Tri, nalepovacie liečbu ihneď po pozornosti by mal byť rovnomerne. Bežné metódy patrí ručného maľovania, postrekom, valčekovaním, tlak, tlak a vákuová impregnácia, bez plaviek. Jeden kus, malé množstvo lepidla rukou, štetcom, stierkou a kolesa v rôznych tvarov, veľkoplošné lakovanie striekacou pištoľou možno, ale lepidlo je oveľa tenšie. High-cut lepidlo gap mohol použijúc metódu stávku. Liatie vo veľkých množstvách lepidlo tlak alebo vákuová impregnácia metóda sa používa.

Štyri predčistenia na tesnenie povrchu cieľom je odstránenie mastnoty, farba, hrdze a prachu. Motorovej nafty a benzínu sú bežne používané čistiace, presnosť alebo malú plochu častí strojov použitý acetón, octovej octom a banán vodou umyť rozpúšťadla, utesnenie povrchu hydroxid sodný, uhličitan sodný, metasilicate sodný a sodíka alkalických riešenie čistenie. Ideálne je liečený trichlóretylén výpary. Letovacie lampa patentovej useň k dispozícii plameň horel opäť Odstraňovač hrdze alebo metódu prania.