Vezmite si cez gumové tesnenia.

Gumové tesnenia sú bežným typom základného prvku v tesniacich zariadeniach a hrajú veľmi dôležitú úlohu v rozpore s únikom a utesnením. Riešiť úniky a tesnenia ako ľudia dobyť prírodu. Bol dôležitým spôsobom, ako podporiť technologický pokrok a predchádzať znečisťovaniu životného prostredia a znižovať ich.


Gumové tesnenia sú typom gumových výrobkov široko používaných v tesniacej technike. Vzhľadom k tomu, guma má cenný elastický polymérny materiál a široký teplotný rozsah, to spôsobí veľké deformácie, keď daná menej stresu v rôznych médiách. Táto deformácia môže poskytnúť kontaktný tlak, kompenzovať medzeru v úniku a dosiahnuť účel tesnenia. .


Hlavnými produktmi sú v súčasnosti gumové tesnenia, gumové tesnenia, prírubové tesnenia, gumové nárazové bloky, gumové O-krúžky, V-krúžky, X-krúžky, Y-krúžky, a iné formy, veľkosti, farby, tvrdosť a materiál gumové výrobky, gumové pásy, gumové Rady, gumové dosky, O-krúžky, obdĺžnikové krúžky, okrúhle gumové korálky, diamantové gumové korálky, štvorcové podložky, olejové doštičky, dvojité tesnenie krúžky, príruby, krabice, metóda modrá, bloky, ploché O, plastové vedierka, predĺžená dlhé krabice, atď.


Všeobecne povedané, prírodný kaučuk odkazujeme je pevná vyrobená z prírodného kaučuku latex získané z gumy stromov a spracované prostredníctvom koagulácie a sušenie. Prírodný kaučuk je prírodná polymérová zlúčenina s polyizoprene ako hlavná zložka. Jeho molekulárny vzorec je (C5H8) n. Jeho gumové uhľovodíkové (polyizoprene) obsah je nad 90%. Obsahuje tiež malé množstvo bielkovín a mastných kyselín. , Cukor a popol.


Fyzikálne vlastnosti prírodného kaučuku. Prírodný kaučuk má vysokú elasticitu pri izbovej teplote, trochu plasticity, veľmi dobrú mechanickú pevnosť, malú hysterézu stratu, nízku tepelnú generáciu pri viacnásobných deformáciách, takže jeho odolnosť proti flena je tiež veľmi dobrá, a pretože to je non-polárna guma , takže dobrá Elektrická izolácia.


Guma, spolu s plastmi a vláknami, sa nazýva tri hlavné materiály, a to je polymérny materiál s vysokou elasticitu a vynikajúcu elasticitu. Guma sa vyznačuje veľmi nízkym elastickým modulom a vysokou predlžovaním. Druhým je, že má pomerne dobrú odolnosť voči plynom a odolnosť voči rôznym chemickým médiám a elektrickej izolácie. Niektoré špeciálne gumy majú lepšiu odolnosť voči olejom a teplotnú odolnosť, môže odolať opuchu mastných olejov, mazacie oleje, hydraulické oleje, palivové oleje a rozpúšťadlá oleja; odolnosť proti chladu môže byť tak nízke, ako-60 ° C až-80 ° C, a tepelná odolnosť môže byť vysoká až + 180 ° C až + 350 ° C. guma je tiež odolná voči rôznym ohýbaniu a ohýbanie deformácií v dôsledku nízkej hystereózy straty. Treťou charakteristikou gumy je, že môže byť použitý, zmiešané, a umocnenené s viacerými materiálmi, aby ho upraviť získať dobré komplexné vlastnosti.


Tieto základné vlastnosti gumy, aby to vynikajúci priemyselný materiál pre absorpciu nárazov, tesnenie, ohýbanie, odolnosť proti oteru, odolnosť proti korózii, izolácia a lepenie.


Po prečítaní, ste väčší záujem o tieto obsah, čo čakáte, prosím, kontaktujte nás!


Haining Qianlang gumové výrobky Factory

Pridať:NO. 10-2, Lianbao Road, Qianjiang Industrial Park, Dingqiao Town, Haining, Zhejiang 314413, Čína

Tel:+ 86-573-87767299

Fax:+ 86-573-87763488

Whatsapp:008615024357914

Wech:mhq1109

E-mailsales@qlrubber.com