Prísavky technológia spracovania

Sacie poháre spracovanie technológie

Ako porozumieť gumy liatie proces

Liatie kompresie je jednoduchý a ľahký spôsob, ako jednoduché gumové diely. Proces je podobný vafle tvorby - nevulkanizovaného kaučuku je umiestnená v dutine formy a potom uzavretý a vyhrievané na daný rozsah. Vytvrdnutom častí sú odstránené z formy.

Priebežné presné kompresie liatie produkcie, ktorá je definovaná spĺňa tieto kvality štandardných dielov:

Gumené Manufacturers Association, RMA-A2

RMA triedy A o-krúžkom tolerancie

ISO3601-1 pečiatka tolerancii

ISO3601-3 triedy N a S úroveň tolerancie

Kompresia plesne sú schopné produkovať najširší sortiment dielov. Veľkosť časti sa môže pohybovať od 0.024 palca až 30 palcov v priemere.

Liatie proces kompresie

Kompresia lištu sa skladá z niekoľkých krokov:

Nevulkanizovanej gumy zlúčenina je tvorená v vhodný tvar a veľkosť na základe záverečnej časti konštrukcie. Tento nevytvrdenej gumovitý tvaru sa nazýva predformovacie - je pripravený byť tvorené alebo tvarované. Každá forma bude mať iný tvar a veľkosť predformovacie najlepšie. Pri určení optimálnej predformovacie má dva rozmery svojej tolerancie a tvar riadne zabezpečiť, že forma časti je dôležité. Nadmerné materiálu je odpad, a spôsobiť flash príliš zhustnúť, a príliš málo materiálu môže spôsobiť niektoré dutín.

Polotovarov je umiestnený v dutine formy vyhrievané. Potom je uzavretý pleseň. Teplo a tlak sa aplikujú na press press. Nohavice používané pri výrobe využíva programovateľné logické controller na monitorovanie a riadenie kľúčových parametrov ako napríklad teplota, tlak a čas zabezpečiť debnenie musí byť zavedené v okne vopred tolerancie. Potom otvorte pleseň. Kompoundované gumové figúrky sú odstránené s ich flash.

A potom prostredníctvom procesu formovania po výrobnú operáciu vykonáva, môže zahŕňať orezávanie, po vytvrdnutí, Automatická kontrola a balenie.