Konštrukčné vlastnosti a použitie gumovej zástrčky

Štrukturálne vlastnosti a použitie gumovej zátky

Hydraulická gumová zátka

Tesnenia z hydraulickej gumy sú základnými zložkami mechanických výrobkov. Takmer každý hydraulický výrobok nemožno od neho oddeliť. Je široko používaný v automobiloch, motocykloch, strojárskych strojoch a všeobecných strojoch. Tesnenia sa používajú na zabránenie úniku kvapalín a zabraňujú kontaminácii vzduchu a kontaminantov systémom a komponentmi vo vnútri systému, aby sa zlepšila efektivita a výkonnosť produktu. 1 výkon a tesnenie hydraulického gumového tesnenia.

Aplikácia numerickej riadiacej technológie v spracovaní vložky do dutého tvarovacieho puzdra

Použitie gumených mäkkých uzáverov pri skúškach s vysokou a nízkou teplotou

Abstrakt: Použitie gumených mäkkých zátkov pri skúškach s vysokou a nízkou teplotou, testovacie prípady s vysokou a nízkou teplotou sa delia na nabité a nezaťažené testy. Nabitá skúšobná vzorka musí otvoriť skúšobný otvor na pravej strane testovacej skrinky, aby kábel testovacieho kábla prešiel cez vodiaci otvor a zasunúť otvor elektródy z vonkajšej strany pomocou gumovej mäkkej zástrčky. Ak nie je zablokovaný, zvonka nie je zablokovaná. Vzduch prenikne do testovacej oblasti, čo ovplyvní uuuuuuuuuuu

Rozvoj vedeckej a technologickej inovácie vedúci k vývoju liečivého butylkaučuku

A investície do výskumu a vývoja v oblasti technológií sú pomerne malé. Preto musí dlhodobý vývoj priemyslu domácich butylových gumových zátkov spoliehať na väčšie investície do výskumu. Najnovší výskum a vývoj odvetvia butyl butylkaučuku doma i v zahraničí zahŕňa najmä nasledujúce aspekty: 1. ultra čisté gumy, špeciálne materiály a formulácia a technologický výskum. Tieto štúdie majú predovšetkým zabezpečiť, aby boli splnené niektoré špeciálne citlivé lieky, napríklad niektoré chemické a biologické výrobky.

Haining Qianlang gumové výrobky Factory

ADD: NO.10-2, Lianbao Road, priemyselný park Qianjiang, Dingqiao Town, Haining, Zhejiang 314413, Čína

TEL: + 86-573-87767299

FAX: + 86-573-87763488

E-mail: sales@qlrubber.com