Gumové tesnenie Tesnenie materiál žiadosť

Gumové tesnenie Tesnenie materiál žiadosť

Tesnenie materiál žiadosť

Pridať čas: 2015-07-30

Po prvé, tesnenie NBR Nitrilová guma: vhodný pre ropné hydraulický olej, glykol hydraulického oleja, polyesterové olej, benzín, voda, silikónové mazivo, silikónový olej a ostatné médiá používané. Je najčastejšie používaným, najnižšie náklady gumové tesnenia. Nie je vhodný pre použitie v polárnych rozpúšťadlách ako ketóny, ozón, nitrohydrocarbons, MEK a chloroformu. Všeobecné použitie teplotný rozsah-40 ~ 120 ℃.

Po druhé, HNBR hydrogenované nitrilové gumové tesnenie: s vynikajúce proti korózii, trhať odpor a anti-kompresia deformácie vlastnosti, odolnosť voči ozónu, slniečko, odolnosť proti poveternostným vplyvom je lepšie. Lepšie než Nitrilová guma odolnosť proti opotrebovaniu. Vhodná pre práčky, systémy automobilových motorov a používanie nových ekologicky šetrné chladivo R134a chladiaceho systému. Neodporúča sa pre použitie alkoholy, estery alebo aromatické riešenia. Všeobecné použitie teplotný rozsah-40 ~ 150 ℃.

Po tretie, SIL silikónové gumové tesnenie: vynikajúce tepelného odporu, chladu, odolnosť voči ozónu, odolnosť voči atmosférickej starnutia výkon. Majú dobré izolačné výkon. Ale pevnosť v ťahu je horšie ako širokej gumy a nie olej. Uplatniteľné na domáce spotrebiče, ako sú elektrické ohrievače vody, žehličky, mikrovlnné rúry a tak ďalej. Platí aj pre rôzne kontakt s dodávkami ľudského tela, napríklad fľaše s vodou, Fontánky na pitie a tak ďalej. Neodporúča sa pre použitie v najviac koncentrované rozpúšťadlá, oleje, koncentrované kyseliny a hydroxid sodný. Všeobecné použitie teplôt -55 ~ 250 ℃.

Po štvrté, gumové tesnenia VITON fluóru: vysoká Teplotná odolnosť je lepšia ako silikónová guma, výborné počasie, ozón odporu a chemická odolnosť, studenej odporu je zlé. Pre väčšinu ropy a rozpúšťadlá sú odolné, najmä kyseliny, alifatické uhľovodíky, aromatické uhľovodíky a živočíšnych a rastlinných olejov. Platné pre dieselového motora, palivového systému a chemičky tesniace potreby. Neodporúča sa používať u ketóny, Nízka molekulová hmotnosť estery a zmesi obsahujúce dusičnany. Všeobecné použitie teplotný rozsah -20 ~ 250 ℃.

5, FLS fluóru silikónové gumové tesnenie: jeho výkon výhody fluóru gumy a silikónová guma, olej, rozpúšťadlo, palivo-odolný olejom a vysoké a nízke teploty odporu sú dobré. Odolnosť voči obsahujúce kyslík zlúčeniny, aromatické uhľovodíky obsahujúce rozpúšťadlá a rozpúšťadlá obsahujúce chlór. Všeobecne používané pre letectvo, letecký a vojenský použitie. Neodporúča sa pre vystavenie ketóny a brzdového oleja. Všeobecné použitie teplotný rozsah -50 ~ 200 ℃.

6, EPDM na EPDM gumené tesnenie: veľmi dobré počasie, ozón odporu, vodotesnosť a chemická odolnosť. Môžu byť použité pre alkoholy a ketóny, použiť aj pre Vysokoteplotné vodná para pečať. Vhodný pre sanitárne zariadenia, automobilové radiátory a automobilových brzdových systémov. Nie je doporučené pre použitie v potravinách alebo vystavení minerálneho oleja. Všeobecné použitie teplôt -55 ~ 150 ℃.

Sedem, CR neoprénové tesnenie: slnečné, počasie-odolné výkon je obzvlášť dobré. Neboja sa ustanovenia a amoniak a iné chladivá, odolný na kyseliny, silikónový olej-rezistentné mazivá, ale nízky bod minerálneho oleja v expanzii minerálneho oleja. Nízke teploty ľahko kryštalizácie, kalenie. Uplatniteľná na všetky druhy kontaktu s atmosféry, slnečnému žiareniu, ozónu prostredia a rad oheň, chemickej korózii tesnenia. Neodporúča sa pre použitie v silných kyselín, nitrohydrocarbons, estery, chloroform a ketóny. Všeobecné použitie teplôt -55 ~ 120 ℃.

8, IIR butyl gumové tesnenie: tlak vzduchu je zvlášť dobré, teplo, slniečko, dobré ozónu odolnosť, dobré izolačné vlastnosti; polárnych rozpúšťadlách ako je alkohol, ketón, ester, atď majú dobrú odolnosť, môže byť vystavený v živočíšnych a rastlinných olejov alebo oxidy. Vhodný pre chemický alebo vákuové zariadenia. Neodporúča sa pre použitie s ropných rozpúšťadiel, petrolej alebo aromatických látok. Všeobecné použitie teplotný rozsah-50 ~ 110 ℃.

9, ACM Akrylová gumové tesnenie: olej má vynikajúcu odolnosť, vysoká teplota, odolnosť proti poveternostným vplyvom sú dobré, ale výborné mechanické vlastnosti, deformácia zhustenie a vodotesnosť mierne horšie. Všeobecne používané v automobilovom prenosových sústav a servoriadenia. Sa nevzťahuje na teplú vodu, olej, brzdy fosfát. Všeobecné použitie teplotný rozsah -25 ~ 170 ℃.

10, NR prírodné gumové tesnenie: s dobrá odolnosť proti opotrebeniu, elasticita, trhať pevnosť a predĺženie. Starnutie na vzduchu, teplú a viskózna, minerálneho oleja alebo benzínu v jednoduchú expanziu obsahu a rozpustenie, alkalickú odolnosť, ale nie silná kyselina jednoduché. Vhodný pre použitie v automobilovom brzdy olej, etanolu a iných iónov s hydroxidové ióny. Všeobecné použitie teplotný rozsah -20 ~ 100 ℃.