Gumové tesnenie pružný polymér materiálu

Gumové tesnenie flexibilné polymérneho materiálu

Gumové tesnenia sú akousi spoločného základného prvku v uzatváracieho zariadenia a veľmi dôležitú úlohu v rozpore medzi úniku a tesnenia. Gumové tesnenia sú trieda gumárenských výrobkov používaných v tesniace technológie. Pretože guma má cenné elastické polymérneho materiálu, širokému teplotnému rozsahu, vzhľadom na malý stres v rôznych médiách bude mať väčšie deformácie, táto deformácia môže poskytnúť prítlaku, odškodnenie za únik medzeru na dosiahnutie účelu Tesniace hlavné produkty sú gumové tesnenia, gumené tesnenie, prírubové tesnenia, gumené tlmiče, gumy O-ring, V-krúžok, X-ring, Y-krúžok a iné formy, veľkosť, farbu, tvrdosť a materiál z gumy.

Vysoko elastické polymérové zlúčeniny. Rozdelená do dvoch druhov prírodného kaučuku a syntetického kaučuku. Prírodný kaučuk je z gumovníka, gumové trávy a iné rastliny v extrakcii gliových spracovania zo syntetického kaučuku radom odvodené z reakcie polymerizácie monomérov. Gumové výrobky sú široko používané vo všetkých aspektoch života alebo priemysel.

Gumové tesnenia sú spoločné základného prvku v pečaťou, ktorá hrá veľmi dôležitú úlohu v rozpore medzi úniku a tesnenia. Riešenie problémov of úniku a tesnenia v priebehu ľudského dobytie prírody. Bola podpora technologického pokroku, predchádzať a znižovať znečisťovanie životného prostredia dôležitým prostriedkom. Gumové tesnenia sú trieda gumárenských výrobkov používaných v tesniace technológie. Pretože guma má cenné elastické polymérneho materiálu, širokému teplotnému rozsahu, vzhľadom na malý stres v rôznych médiách bude mať väčšie deformácie, táto deformácia môže poskytnúť prítlaku, odškodnenie za únik medzeru na dosiahnutie účelu tesnenie

Gumové tesnenie hlavné produkty sú gumové tesnenia, gumené tesnenie, prírubové tesnenia, gumené tlmiče, gumené O-krúžky, V-krúžky, X-krúžky, Y-krúžky, a iné formy, veľkosti, farby, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, kaučuku, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, metóda príruby, pad, byt O, plastové vedro, pokračovanie dlhé pole a tak ďalej.

Gumové tesnenie je akýsi spoločný základný prvok uzatváracím zariadením, ktoré účinne rieši problém úniku a tesniace gumy totiž pružný polymér materiálu s vysokou pružnosťou a dobrým izolačným vlastnostiam. Tieto základné vlastnosti gumových aby to priemyselne vynikajúce šok, tesnenie, izolácia a iné materiály.


Haining Qianlang Gumené výrobky Factory

PRIDAŤ:1. Liluqiao, Zhengyang, Maqiao Street Haining, Zhejiang 314419 Číne.

TEL:+ 86-573-87767299

FAX:+ 86-573-87763488

E-mail:Sales@qlrubber.com