Gumové tesnenie spoločné základné komponenty

Gumové tesnenie spoločné základné komponenty

Vysoko elastické polymérové zlúčeniny. Rozdelená do dvoch druhov prírodného kaučuku a syntetického kaučuku. Prírodný kaučuk je z gumovníka, gumové trávy a iné rastliny v extrakcii gliových spracovania zo syntetického kaučuku radom odvodené z reakcie polymerizácie monomérov. Gumové výrobky sú široko používané vo všetkých aspektoch života alebo priemysel.

Gumové tesnenia sú spoločné základného prvku v pečaťou, ktorá hrá veľmi dôležitú úlohu v rozpore medzi úniku a tesnenia. Riešenie problémov of úniku a tesnenia v priebehu ľudského dobytie prírody. Bola podpora technologického pokroku, predchádzať a znižovať znečisťovanie životného prostredia dôležitým prostriedkom. Gumové tesnenia sú trieda gumárenských výrobkov používaných v tesniace technológie. Pretože guma má cenné elastické polymérneho materiálu, širokému teplotnému rozsahu, vzhľadom na malý stres v rôznych médiách bude mať väčšie deformácie, táto deformácia môže poskytnúť prítlaku, odškodnenie za únik medzeru na dosiahnutie účelu tesnenie

Gumové tesnenie hlavné produkty sú gumové tesnenia, gumené tesnenie, prírubové tesnenia, gumené tlmiče, gumené O-krúžky, V-krúžky, X-krúžky, Y-krúžky, a iné formy, veľkosti, farby, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, kaučuku, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, metóda príruby, pad, byt O, plastové vedro, pokračovanie dlhé pole a tak ďalej.

Gumové tesnenie je akýsi spoločný základný prvok uzatváracím zariadením, ktoré účinne rieši problém úniku a tesniace gumy totiž pružný polymér materiálu s vysokou pružnosťou a dobrým izolačným vlastnostiam. Tieto základné vlastnosti gumových aby to priemyselne vynikajúce šok, tesnenie, izolácia a iné materiály.

Jeden, klasifikácia

1, podľa rôznych surovín, môžeme rozdeliť do dvoch kategórií prírodného kaučuku a syntetického kaučuku. Prírodný kaučuk je relatívne malý, syntetického kaučuku vynahradiť nedostatok výroby prírodného kaučuku, tak vymysleli, s vlastnosťami prírodného kaučuku.

2, podľa tvaru prvé nazýva rôzne, môžeme rozdeliť do pevnej gumy, tekuté gumy, mliečna gumy prášok gumy.

Po druhé, aplikácia

1, automobilový priemysel: palivových systémov, palivových systémov.

2, dennej potreby priemyslu: Kúrenie zariadenia, Sanitárna keramika, atď., podľa rôzne materiály sa používajú prostredie je tiež odlišné.

3, hydraulické pneumatický priemysel: výroba priemysel semiconductor.