Špecifikácie gumovej plomby a jej bezpečnostné opatrenia.

Gumové tesnenia podľa ich názvu sú gumové tesnenia. Tento druh tesniacej pásky sa široko používa v automobiloch, strojoch, dverách a oknách atď. Verím, že každý pozná svoju úlohu v prachu, zvukovej izolácii a tesnení.


Potom taká malá pečať môže hrať takú veľkú úlohu, tak aké sú jej typy?


Gumové tesniace pásky sa skladajú hlavne z tesnení automobilov, tesnení dverí a okien a mechanických tesnení.


Po prvé, automobilové pásiky proti poveternostným vplyvom sa dajú použiť v širokom spektre aplikácií, ako sú karosérie, dvere, okná, sedadlá a dokonca aj tie najdôležitejšie komponenty motora. Napríklad tesnenie dverí je rozdelené na veľkú veľkosť D 14 x 12 (mm), malú veľkosť D 9 * 7 (mm) a veľkosť typu P 28 * 11 (mm).


Po druhé, materiály tesnení dverí a okien na trhu sa všeobecne delia na tri materiály: plastová oceľ, zliatina hliníka a polena. Špecifikácie tesnení, ktoré používajú, sú zvyčajne 26 x 17 (mm).


Najhrubšie mechanické tesnenia sa všeobecne používajú v nádobách, chladničkách, dverách na uchovávanie v chlade a skriniach. Jeho všeobecné špecifikácie sú spravidla 82 x 23 (mm).


Tieto tesnenia, ako je uvedené vyššie, sa dajú prispôsobiť. Ak chcete prispôsobiť veľkosť a technické parametre svojich výrobkov podľa svojich potrieb, môžete sa obrátiť na výrobcu. Aplikácia tesniacej pásky je taká rozsiahla, predstavme jej preventívne opatrenia.


Po prvé, ak je tesniaci pásik nainštalovaný na mastnom mieste a slnko je veľmi silné, často ho čistite a dotknite sa tesniaceho pásu. Ak máte pocit, že tesniaca lišta nie je elastická, venujte pozornosť jej výmene, čo naznačuje, že starne.


Po druhé, pri inštalácii tesniacej pásky dávajte pozor na čistenie. Po inštalácii má tesniaci pás zmrašťovanie spravidla 2 až 3 cm, pretože je elastické, takže akonáhle naň zatlačí ťažký predmet, dôjde k určitému zmrašteniu.


Haining Qianlang Rubber Products Factory

PRIDAŤ: NO.10-2, Lianbao Road, priemyselný park Qianjiang, mesto Dingqiao, Haining, Zhejiang 314413, Čína

TEL: + 86-573-87767299

FAX: + 86-573-87763488

WhatsApp: 008615024357914

WeChat : mhq1109

E-mail: sales@qlrubber.com