Gumové podložky Charakteristika

Gumové podložky gumené podložky štýl a rozmanité, väčšinou vyrobené z gumy, zvyčajne sme videli transparentné pad, EVA padmi, EVA taburetky, okrúhle rohože, polkruhové transparentné pad, gumová podložka, silikónová podložka, gumové podložky PU, PVC, EPDM podložka na transparentné, pologuľovitý pad pologuľovitý pad, skleneného, Antikolízny pad, protišmykové podložky, shock pads, tesnenie proti korózii, nepremokavé podložky, huba pad, penové podložky a tak ďalej.

Priemyselná gumová podložka, tiež známy ako "priemyselné gumené list".

Gumová podložka patrí do série tesnenie.

Gumové podložky Oil resistance je veľmi dôležitou súčasťou gumeného materiálu, gumová podložka v mnohých prípadoch musia byť použité v rôznych mastnú mediálneho prostredia, olej odpor je gumová podložka je veľmi dôležitý parameter, ale rôzne gumené materiálu olej odpor Rôzne, takto sa podrobne opíše

Mazivo odpor: FZM FKM a Fluorosilikónové gumy FMVQ majú najlepšiu odolnosť voči vykurovací olej. Chloropren gumené a chlórovaný polyetylén CPE palivo odpor najhoršie.

Olej odolnosti Dingqing guma zvýšil s nárastom akryl jasný obsah. Chlorohydrin kaučuk je lepšie odolné voči olejom ako Nitrilová guma.

Gumové podložky odolnosť voči zmiešanom palive: Fluorosilikónové gumy FMVQ a fluóru gumy FKM odolnosť voči zmiešané vykurovací olej najlepšie odpor. Akryl gumy odolné odolnosti na zmiešanom palive je najhoršie.

Prelínanie odolnosť gumy bolo vylepšené so zvýšením obsahom akrylonitrilu.

Fluór gumy s obsahom vysoko fluóru je lepšie pre zmiešané palivo.

Kyselinovzdorné oxidáciu paliva:

Kyslé oxidované palív, peroxid vodíka v acid oxidové palivo môže vulkanizovať výkon vulkanizovanej gumy, tak bežne používané v palivového systému Dingqing kaučuk, guma Chloropren je ťažké splniť požiadavky na dlhodobé užívanie.

Len fluór obsahujúce elastomery napríklad fluór gumy FKM, Fluorosilikónové guma FMVQ, fluórované fosforu jasné a hydrogenovaný Dingqing gumy výkon je lepší.

Obyčajné Dingqing gumová zmes, pracovať v 125 stupňov kyslé benzínu na dlhú dobu. Používať iba oxid kademnatý aktivovaný nízka síra - síry a biela Sadza ako hlavnej suroviny z Dingqing gumy, aby lepšie kyseliny benzínu. Obsah akrylonitrilu zvýšené, môžu znižujú priepustnosť kyslé benzín