Gumené podložky rozdeliť do

Gumené podložky rozdeliť do

Klasifikáciu a analýzu gumové vankúše

Hlavné produkty gumovú podložku možno rozdeliť do štyroch kategórií: Nitrilová gumová podložka, silikónová podložka, fluóru gumová podložka ostatné gumovú podložku.

Fluór gumová podložka: má dobré Vysokoteplotné výkon, môže byť-20 ℃ - + 200 ℃ prostredie, ktorá bola použitá, nielen, že má tiež silné antioxidačné, olej a kyselinu. Vo všeobecnosti použije vysokej teploty, vysokého vákua, vysoký tlak prostredia, samozrejme, tiež je vhodná pre použitie v prostredí olej. Preto široko používaný v olej, chemický, letectvo, Kozmonautika a ostatných príslušných oddelení.

Nitrilová guma mat: butadiénu, akrylonitrilu tým emulzia kopolymerizácie polyméru, s jeho vynikajúce olej odolnosť pomenovaný, zároveň má tiež veľmi prominentnú nosiť odpor, starnutie odpor vzduchu tesnosť. Tak jeho využitie v priemysle kaučuku je tiež pomerne široká.

Silikónové podložky: vysoké a nízke Teplotná odolnosť v porovnaní s prominentnej, za normálnych podmienok v-70 ℃ - + 260 ℃ teplotný rozsah môžete zachovať jeho vynikajúci využívania pružnosť. V rovnakom čase, kvôli vlastnej dobrú odolnosť voči ozónu, počasie odpor k výhodám starnutia, takže vhodná pre tepelné stroje v tesnenie tesnenie. Silikónová guma má vysokú odolnosť na vysoké a nízke teploty výkon, v-70 ℃ - + 260 ℃ teplotného rozsahu zachovať dobré využitie pružnosti, ozón odolnosť, odolnosť proti poveternostným vplyvom, brať pri medicínskom termomechanické tesnenie tesnenie. Non-toxické môžu produkovať izolácia, izolačné výrobky a lekárske gumových výrobkov. To je široko používaný v strojov, elektroniky, inštalatérske a iné odvetvia, naša výroba silikónovej podložky v súlade s environmentálne normy EÚ a potravinárske normy EÚ.

Nitrilová guma je zložený z butadién a akrylonitrilu emulzia kopolymerizácie polyméru, s jeho vynikajúce olej odolnosť je známe, ale tiež má dobrá odolnosť proti opotrebeniu, odolnosť proti starnutiu a vzduchu tesnosť, a preto v priemysle kaučuku široko používaný.

Fluór Gumene tesnenie s vysokou teplotnou odolnosťou, môže byť-20 ℃ - + 200 ℃ prostredí, silný antioxidant, olejom, kyselinám a zásadám. Zvyčajne používané v vysokej teploty, vysokého vákua a vysoký tlak prostredia, ale tiež vhodný pre olejové prostredie. S radom vynikajúci výkon, fluóru gumy je široko používaný v ropných, chemických, letectva, letecký a iných oddelení.

Ostatné neoprén, prírodný kaučuk, EPDM gumy, akrylátové lepidlo a iné špeciálne gumené. S olejom, kyselín, lúhom, nosiť odpor, vysoká odolnosť, nízka teplota a ďalšie charakteristiky.

Hlavné technické parametre gumové tesnenie www.xiangjiaodian.net

Názov výrobku teplota spoločného tlaku

Nitrilová guma tesnenie -20 ℃ ~ 110 ℃ PN<= 16mpa="" dn15="" ~="">

Fluór gumové tesnenie -20 ℃ ~ 200 ℃ PN<= 16mpa="" dn15="" ~="">

Prírodné Gumene tesnenie - 50 ℃ ~ 80 ℃ PN<= 16mpa="" dn15="" ~="">

Chloropren gumové tesnenie -20 ℃ ~ 100 ℃ PN<= 16mpa="" dn15="" ~="">