Gumové hadice Trubkové gumové výrobky

Gumové hadice Trubkové gumené výrobky

Hadica sa používa na prepravu plynov, kvapalín, bahna podobných materiálov triedy rúrkových gumových výrobkov. Z vnútornej vrstvy, vonkajšej vrstvy a sendvičovej kompozície môže byť sendvičovým materiálom bavlna, záclonový drôt, drôt a iná výplň.

Gumová hadica je vyrobená z chloroprénového kaučuku, nitrilového kaučuku; odolná voči kyselinám a zásadám, odolná voči vysokej teplote, používa etylén propylénový kaučuk, fluórovaný kaučuk alebo silikónový kaučuk a tak ďalej. Je vyrobený z prírodného kaučuku, styrén-butadiénového kaučuku alebo butadiénového kaučuku. Vnútorná vrstva hadice je priamo vystavená opotrebovaniu a erózii dopravného média a bráni jej úniku. Vonkajšia vrstva chráni medzivrstvu pred vonkajším poškodením a eróziou. Medzivrstva je tlaková vrstva hadice a je veľmi dôležitým článkom. Časť tlaku a hmotnosti. Pracovný tlak hadice závisí od materiálu a štruktúry medzivrstvy. Preto je kvalita hadice veľmi odlišná od kvality medzivrstvy.

Výroba hadíc základných procesov na spracovanie gumy, šnúry (opona linka) a plátna spracovanie, liatie hadíc, vytvrdzovanie a tak ďalej. Rôzne štruktúry a rôzne vrstvené hadice, sendvičové metódy spracovania a hadicové zariadenia sa líšia.

Plná rúrka na lepidlo, pretože nie je sendvič, stačí použiť lis z hadice; hadicová hadica potrebuje použiť pásku zabalenú vo vnútornej vrstve lisovacej jednotky; drôtená sendvičová hadica v tvare prvej špirály po kovovej špirále Pletenie a navíjanie hadice si vyžaduje použitie špeciálneho tkacieho alebo zvinovacieho stroja; pletacie hadice potrebujú použiť pletacie stroje a tak ďalej.

Význam aplikácie hadíc, s rýchlym rozvojom spoločnosti, rozvoj dopravy tiež označuje úroveň rozvoja mesta, tak malý ako doklad obehu, zasiahla tonážnú úroveň predmetov, môže prepravovať, ale aj veľmi rýchlo, Rovnako ako Taobao vyjadriť rýchlo, keď ráno dosiahnuť ďalší singel, slúžil popoludní.

Rovnako ako táto doprava hadicového priemyslu existuje veľa obmedzení, nie je hadica dlhá, to znamená, že priemer hadice je príliš veľký, alebo inak logistická cesta nie je veľmi hladká, musí sa prepravovať, takže existuje silu pre logistickú spoločnosť je tiež veľmi dôležité, to nie je časový úsek z súboru vec.

Tam je zákazník v Vnútorné Mongolsko potrebujú hadicu s veľkým priemerom, konzultujte niekoľko tovární hadice, pretože daň nie je 包邮 daný veľký priemer hadice ponuka je jeho viac srdca, a nakoniec sa zákazník rozhodol spolupracovať s Vnútorným Mongolskom.


Haining Qianlang gumové výrobky Factory

ADD: 1. Liluqiao, Zhengyang, Maqiao Street Haining, Zhejiang 314419 Čína.

TEL: + 86-573-87767299

FAX: + 86-573-87763488

E-mail: sales@qlrubber.com