Gumové hadice hadice odrôd sú zložité

Gumové hadice hadice odrôd sú zložité

Veľký priemer hadice produktov, ktoré tiež patria do klasifikácie jednej hadice, vieme, že hadica odrody je zložitý, rozmanité štruktúry, v kombinácii s použitím rôznych podmienok, takže dĺžka životnosti hadice, nielen závisí na kvalite dobra alebo zlé, ale tiež sa rozhodol použiť údržby. Uplatnenia veľký priemer hadice je tiež pravda, aby bolo možné používať správne, dosiahnuť lepšie uplatňovanie výsledkov, pri jeho používaní je potrebné venovať pozornosť nasledujúcim:

1, hadice a hadice zhromaždenia teploty médií za normálnych okolností presiahnuť-40 ℃ - + 120 ℃, inak to zníži životnosť.

2, veľký priemer hadice zhromaždenia by nemali byť nižšie ako minimálny polomer hadice vyhnúť ohýbanie alebo ohnutím v blízkosti potrubné spoje ohybu, inak to bude brániť hydraulickým prevodom a prepravu materiálov alebo poškodenie hadice zhromaždenia.

3, hadice a hadicové zostavy, sa nepoužívajú v opačnom stave.

4, hadice a hadicové zostavy narábať opatrne, by nemal byť vtiahnuté na ostré a drsné povrchu, by nie ohnúť a zploštit.

5, veľký priemer hadice zhromaždenie by malo udržiavať v čistote, vnútorného trhu by mal byť opláchnuť (najmä kyselina hadičky, sprej trubice, Malty). Aby sa predišlo cudzie predmety do lumen, brániť dodanie tekutiny, poškodenie zariadenia.

Pridať čas: 2017-03-06

304 z nerezovej ocele kovové hadice s svetlo hmotnosť, vysoký tlak, vysoká a nízka Teplotná odolnosť, odolnosť proti korózii, vysoká flexibilita a mnoho ďalších výhod; preto má Antivibračné, anti-ohýbacie vlastnosti, môžete hrať kompenzačné posun, úloha absorpcie stres. Je vhodný na prepravu rôznych druhov tekutín, napríklad vzduchu a pary a obehu vody, oleja a medicíny. Zohráva dôležitú úlohu v vratný pohyb potrubný systém, absorpciou tepelnej rozťažnosti a úpravu potrubia.

Pridať čas: 2017-03-06

Po prvé, podľa použitia hadice podmienky, správny výber odrôd hadice, špecifikácie, urobiť nie zle alebo nahradiť; Po druhé, tlak by mal byť vyvážený, zrazu nezvyšujú tlak opúšťa trubice náhle z dôvodu nadmerného tlaku a poškodené. Ak potrebujete preniesť na pracovisku, žiadne ťažké vytiahnuť, ťažké presunúť, aby nedošlo k poškodeniu vonkajšej vrstvy hadice a tým možnosť poškodenia vnútorná kostra vrstvy; polomer ohybu opätovne by nemali byť nižšie ako daný polomer ohybu, tak, aby nedošlo k poškodeniu kostry vrstvy.

Poznámka: editor

Po prvé, použitie gumovou hadicou Poznámka:

1 Uistite sa, že používať gumové hadice v rámci odporúčaného rozsahu teploty a tlaku.

2, hadice s jeho vnútorný tlak expanzia a kontrakcie, prosím znížiť hadicu do mierne dlhšie než je potrebné.

3, keď uplatňovanie tlaku, zapnite prosím pomaly každý ventil sa vyhnúť vplyvu tlaku.

4, gumovou hadicou v polomer ohybu nad podmienky používať, inak to bude mať hadicu rozbiť, zníženie odporu tlaku.

5, pou ívanie prášok, častice, podľa podmienok môže produkovať jednoduché nosenie, skúste zväčšiť polomer ohybu hadice.

6, v blízkosti kovových dielov, nepoužívajte v extrémnych ohýbanie štátu.

7, nedotýkajte hadice priamo alebo v blízkosti ohňa.

8, prosím nepoužívajte vozidla tlaku tlaková hadica.