Gumené hadice rôznorodá štruktúra

Gumové hadice rôznorodá štruktúra

Veľký priemer hadice produktov, ktoré tiež patria do klasifikácie jednej hadice, vieme, že hadica odrody je zložitý, rozmanité štruktúry, v kombinácii s použitím rôznych podmienok, takže dĺžka životnosti hadice, nielen závisí na kvalite dobra alebo zlé, ale tiež sa rozhodol použiť údržby. Uplatnenia veľký priemer hadice je tiež pravda, aby bolo možné používať správne, dosiahnuť lepšie uplatňovanie výsledkov, pri jeho používaní je potrebné venovať pozornosť nasledujúcim:

1, hadice a hadice zhromaždenia teploty médií za normálnych okolností presiahnuť-40 ℃ - + 120 ℃, inak to zníži životnosť.

2, veľký priemer hadice zhromaždenia by nemali byť nižšie ako minimálny polomer hadice vyhnúť ohýbanie alebo ohnutím v blízkosti potrubné spoje ohybu, inak to bude brániť hydraulickým prevodom a prepravu materiálov alebo poškodenie hadice zhromaždenia.

3, hadice a hadicové zostavy, sa nepoužívajú v opačnom stave.

4, hadice a hadicové zostavy narábať opatrne, by nemal byť vtiahnuté na ostré a drsné povrchu, by nie ohnúť a zploštit.

5, veľký priemer hadice zhromaždenie by malo udržiavať v čistote, vnútorného trhu by mal byť opláchnuť (najmä kyselina hadičky, sprej trubice, Malty). Aby sa predišlo cudzie predmety do lumen, brániť dodanie tekutiny, poškodenie zariadenia. Po prvé, podľa použitia hadice podmienky, správny výber odrôd hadice, špecifikácie, urobiť nie zle alebo nahradiť; Po druhé, tlak by mal byť vyvážený, zrazu nezvyšujú tlak opúšťa trubice náhle z dôvodu nadmerného tlaku a poškodené. Ak potrebujete preniesť na pracovisku, žiadne ťažké vytiahnuť, ťažké presunúť, aby nedošlo k poškodeniu vonkajšej vrstvy hadice a tým možnosť poškodenia vnútorná kostra vrstvy; polomer ohybu opätovne by nemali byť nižšie ako daný polomer ohybu, tak, aby nedošlo k poškodeniu kostry vrstvy. 304 z nerezovej ocele kovové hadice s svetlo hmotnosť, vysoký tlak, vysoká a nízka Teplotná odolnosť, odolnosť proti korózii, vysoká flexibilita a mnoho ďalších výhod; preto má Antivibračné, anti-ohýbacie vlastnosti, môžete hrať kompenzačné posun, úloha absorpcie stres. Je vhodný na prepravu rôznych druhov tekutín, napríklad vzduchu a pary a obehu vody, oleja a medicíny. Zohráva dôležitú úlohu v vratný pohyb potrubný systém, absorpciou tepelnej rozťažnosti a úpravu potrubia. Oceľový sieťovaný skeletu plastové kompozitné rúrky je upravené nové oceľové kostra plastové kompozitné rúrky. Toto potrubie sa nazýva aj srtp trubice. Tento nový typ rúry je vyrobený z vysokopevnej ocele na plastové pletivo kostra a termoplastických polyetylénu ako surovina, drôtu vinutia net ako kostra výstuž polyetylénové plastové rúrky, polyetylénu s vysokou hustotou (HDPE) ako matrix, pomocou vysoko výkon HDPE je spojivo živice bude oceľový rám a vnútorné a vonkajšie zpolyetylénu svysokou úzko prepojené, tak, že má vynikajúce kompozitné efekt. Kvôli tomu, že vysoká pevnosť oceľového drôtu posily sú obalené v nepretržitej termoplasty, tento kompozitné rúrky prekonáva nevýhody oceľových rúr, plastových rúr zachovaním výhod oceľových rúr, plastových rúr.

Oceľový sieťovaný skeletu plastové kompozitné rúrky, pomocou vysokokvalitných materiálov a pokročilé technológie výroby, tak, že má vyššiu odolnosť tlaku. V rovnakom čase, kompozitné rúrky má vynikajúcu flexibilitu, vhodné pre dlhé vzdialenosti pochovaný s dodávky vody, plynu potrubného systému. Oceľový sieťovaný kostra polyetylénu kompozitné rúrky používané v potrubí je polyetylén zvárané rúrky. Pri pripájaní, použite vnútorné vykurovacie teleso rúry topiť vonkajšie plastové potrubia a vnútorná vrstva potrubia a pripojenie potrubia a potrubia kus spoľahlivo