Gumové tesnenia Úloha života

Gumové tesnenia Úloha života

Stručne o úlohe gumových podložiek v našich životoch

Keď už hovoríme o posilnení steny pneumatík, môžeme tiež vyriešiť jednoduchý test, aby sme splnili silu pneumatiky. Tak dlho, kým ruka stlačí bočnicu pneumatiky, takže pre mäkké a tenké, že väčšina rovnakej sily, táto pneumatika je pravdepodobne lepšia stabilita, ale používa na spustenie zlej cesty alebo vyšplhať na zuby cesty, to asi nie je dlhá. Iba tí, ktorí používajú silu, nie sú príliš deformovaní steny pneumatík, sú určené na riešenie podmienok cestnej premávky v Číne. Teoreticky takáto bočná stena môže nielen trpieť väčším vplyvom na ceste, aj keď je to prepichnutie, pretože jeho silná a silná fetálna stena môže prepichnúť aj oddelenie na podporu schopnosti pomôcť vodičovi ovládať vozidlo a nie ako pre útek alebo prevrátenie.

1, vysokorýchlostné pneumatiky

V skutočnosti bola pneumatika určená pri plánovaní svojej sily a niektoré pneumatiky nemôžu hrať dlhodobú vysokorýchlostnú jazdu, niektoré pneumatiky môžu hrať Bugatti Veyron s rýchlosťou vyššou ako 400 km! Toto je rýchlosť pneumatiky. Úroveň rýchlosti pneumatiky bude mať jasný výkon na bočnici, H predstavuje rýchlosť pneumatiky 210 km / h, V je 240 km / h, W je 270 km / h a y je 300 km / h. Hoci mnohí majitelia povedú, že v skutočnosti, zvyčajne na ceste môže byť vyššia ako 120 km / h príležitosti boli veľmi málo, je potrebné zbytočné peniaze kúpiť tak vysoko-rýchlosť pneumatiky? Hoci existuje, pretože rýchlosť môže v mene sily pneumatiky, predstavte si, môže vydržať 400 km za hodinu pod úžasnými pneumatikami odstredivých pneumatík s tým, ako vysoká intenzita rozloženie pneumatiky! Hoci zvyčajne nemáme šancu otvoriť takú vysokú rýchlosť, ale bohatú a tichú redundanciu, dovoľte, aby sme dokonca čelili jazde na diaľku, zmenám ciest a dokonca aj tlaku v pneumatikách nie je normálne, môžeme si vychutnať tichšie prostredie jazdy.

2 pneumatiky s vysokým opotrebením

Hoci kvalita pneumatík, osobný súkromný jazdný zvyk, tlak v pneumatikách, polohovanie pneumatík, frekvencia transpozície pneumatík a iné faktory sa nemenia, nemôžeme presne odvodiť životnosť pneumatík, ale pôvodná úroveň opotrebovania pneumatík je stále schopná poskytnúť Pravdepodobne máme určité pochopenie trvanlivosti pneumatiky. Napríklad môžeme aspoň vedieť, že pri rovnakých jazdných zručnostiach a podmienkach na ceste je opotrebovanie 400 pneumatík pravdepodobne dvakrát pneumatikou 200 pneumatík.