Gumené tesnenia pevne vzhľadom na tesnenia

Gumené tesnenie upevnené k vzťahom k utesneniu

Gumová podložka je prsteň kryt pozostávajúce z jednej alebo viacerých častí, pripevnené k utesneniu ložisko a pri kontakte s ďalším tesnenie alebo tvoria úzke bludisko medzeru zabrániť vstupu mazanie a cudzie predmety. Vinyl fluoridov a hexafluoropropylene kopolymér vyrobený tesnenia gumené podložky. (High-kvalitné gumové tesnenie profesionálny výrobca)

Čína tiež vyvinula rad fluóru gumy, hlavne polyolefínu fluóru gumené, 23, 26, 246 a nitrózo-založené fluóru; a potom vyvinuté novšie odrody tetrafluoro fluorid perfluoro gumy, fluóru fluoridu gumy, tieto gumy fluóru sú prvé letectva, letectvo, navigačných a iných podporných vnútroštátnych obrana potrieb a postupne presadzovať uplatňovanie civilné priemyselné odvetvie. (High-kvalitné gumové tesnenie profesionálny výrobca)

Fluór gumy na rozpustnosť plynov je relatívne veľký, ale miera difúzie je relatívne pomalý, takže celkovú priepustnosť je relatívne malý. 26 typ fluóru gumy 30 ℃ na kyslík, dusík, hélium, oxid uhličitý priedušnosť a butylkaučuk, butadién kaučuku, neoprénu, prírodný kaučuk je lepšie. Fluór elastomérov sú široko používané v automobilovom priemysle, chemický proces, letectvo, morské a mnohých priemyselných odvetviach vďaka ich vynikajúce plameň zníženej horľavosti, vzduchu tesnosť, vysoká Teplotná odolnosť, odolnosť voči olejom, odolnosť voči rozpúšťadlám, nehorľavosť , chemická odolnosť a odolnosť proti poveternostným vplyvom. na. Fluoroelastomer tesnenie je gumové jediný prvok, ktorý môže byť použitý pod vysoké vákuum podmienkach, pod 1,33 * 10-7pa a iné gumy nie možno pre utesnenie. (High-kvalitné gumové tesnenie profesionálny výrobca)

Gumové tesnenie aplikácie:

Fluórované elastomérov sú široko používané v procese automobilový, chemický, letectvo a mnoho misie priemysel z dôvodu ich zníženej horľavosti vynikajúce plameň, vzduchu tesnosť, vysoká Teplotná odolnosť, odolnosť voči olejom, odolnosť voči rozpúšťadlám, nehorľavosť, Chemická odolnosť a odolnosť proti poveternostným vplyvom. Zmienka o fluoroelastomer tesnenie hodnotu použiť iba vo vysokej vákua v 1.33 * 10-7pa nižšie, iné gumené nemožno použiť pre utesnenie. Vynikajúce tuzemských i zahraničných výrobcov budú použité na výrobu výrobkov, ako sú Spojené štáty, spoločnosti výrobku tesnenie je použitie tohto typu materiálu. (High-kvalitné gumové tesnenie profesionálny výrobca)

Moja firma po rokoch výroby výrobkov z gumy, získal bohaté skúsenosti, môžete všetky druhy gumových výrobkov môžeme vyrobiť, prispôsobené podľa zákazníka požiadavky špeciálne tesniaceho krúžku gumové tesnenie charakteristiky typu Gumené výrobky, Vitajte nových a starých zákazníkov volania vyjednávať!