Gumové spojky Moment prenosu

Gumené spojky Krútiaci moment

Spojky sú mechanické časti, ktoré sa používajú na spojenie dvoch hriadeľov (hnacie hriadele a hnacie hriadele) v rôznych mechanizmoch na spoločné otáčanie na prenos krútiaceho momentu. Vo vysokorýchlostnom vysokorýchlostnom prenosu energie majú niektoré spojky aj úlohu tlmiť, tlmiť a zlepšiť dynamický výkon hriadeľa. Spojka pozostáva z dvoch polovíc, ktoré sú spojené s hnacím hriadeľom a podriadeným hriadeľom. Všeobecný stroj na napájanie väčšinou pomocou spojky a pripojeného pracovného stroja, dnes hovoríme o krokoch a metódach výberu membránovej spojky.

Po prvé, výber štandardnej membránovej spojky. Dizajnéri by mali najprv vybrať spojenie v národných štandardoch, štandardy strojárskeho priemyslu a národné patentové spojenie pri výbere, iba v existujúcej štandardnej spojky a patentové spriahnutie nemôže spĺňať konštrukčné potreby Potrebujú navrhnúť vlastné spojenie.

2. Nastavte model podľa priemeru hriadeľa. Počiatočná voľba veľkosti spojky membránovej spojky, tj priemer drieku hriadeľa d a dĺžka otvoru L hriadeľa, by mala spĺňať požiadavky na priemer hlavného a koncového hriadeľového hriadeľa, inak veľkosť spojky sa nastavuje podľa priemeru hriadeľa d. Hlavný a poháňaný koncový hriadeľ nie je rovnaký ako normálny jav, keď krútiaci moment, rovnaká rýchlosť, hlavný a poháňaný koncový hriadeľ nie sú rovnaké, mali by byť zvolené podľa veľkého spojovacieho modelu priemeru hriadeľa. Nový dizajn prenosovej sústavy by mal byť vybraný v súlade s GB / T3852 v ustanoveniach o siedmom type otvoru hriadeľa, odporúča použitie typu hriadeľa osi J1 na zlepšenie všestrannosti a zameniteľnosti, dĺžka hriadeľa podľa ustanovení spájanie štandardov výrobku

3. Vyberte typ pripojenia. Typ pripojenia spojky závisí od voľby hlavného a podriadeného druhu osi typu pripojenia, všeobecné použitie kľúčových pripojení pre jednotný typ a kód spojenia kľúča v GB / T3852 poskytuje sedem kľúčových typov slotov, štyri bezkľúčové pripojenie, S viacerými kľúčmi typu A.

4. Výber odrôd spojov, typ, špecifikácie. Podľa kombinácie výkonového stroja a typu spojovacieho zaťaženia, rýchlosti, pracovného prostredia a ďalších faktorov, vybraných odrôd spojky; podľa spojenia zhody, spojenia a iných faktorov vybraných typu spojenia; podľa menovitého krútiaceho momentu, priemer otvoru hriadeľa s vybranou špecifikáciou dĺžky otvoru hriadeľa. Aby ste zaistili pevnosť hriadeľa a kľúča, po výbere modelu spojky skontrolujte kontrolu hriadeľa a pevnosti kľúča, aby ste dokončili model spojky.Haining Qianlang gumové výrobky Factory

ADD: 1. Liluqiao, Zhengyang, Maqiao Street Haining, Zhejiang 314419 Čína.

TEL: + 86-573-87767299

FAX: + 86-573-87763488

E-mail: sales@qlrubber.com