Gumené spojky Power Machine Master a Slave Shaft System

Gumové spojky Systém hlavného a podriadeného hriadeľa

Gumová spojka pre mechanické spojenie medzi hlavným a podriadeným hriadeľom. Elastická bubnová spojka 1 je spojená s hlavným a zadným nábojom 4 a 5 spojky a je vytvorené špirálovité prstencové elastické teleso pružného prvku, ktoré je upevnené kovovými dlažbami viacvláknovým oceľovým prameňom. hlavné posunutie hlavice a náboja medzi nábojom a nábojom v axiálnom, radiálnom a axiálnom smere cez priestor s voľným prstencom na vytvorenie kompenzačných charakteristík elastického posunu. Je vhodný pre hriadeľové pripojenie rôznych pohonných jednotiek poháňaných námorným hlavným motorom, pomocným motorom, spaľovacím motorom, dieselovým motorom, elektrickou spojkou a hydraulickým motorom.

V poslednej dobe na skúšku torzných vibrácií pre skúšku s torznými vibračnými spojmi typu GICLZ z výsledkov skúšok vyplýva, že spojenie charakteristík torzných vibrácií vzhľadom na prípustnú hodnotu je malé, avšak spojka je trvalým poškodením vylúčenie Ich vlastné problémy s kvalitou a torzné vibrácie, všeobecné Aké sú faktory, ktoré môžu viesť k poškodeniu spojky?

1, princíp: vysoko pružný elastický kolík pin spojenie hlavného elastického čapu spojovacie bubon v tvare spojky je obrátiť ložiskových gumových komponentov, gumové komponenty môžu byť navrhnuté do jedného riadku alebo viac riadkov, gumové komponenty a rôzne štandardná tuhosť pri výbere, môže značne splniť výpočet torzných vibrácií na určenie požiadaviek na tuhosť. Hlavným účelom použitia špirálových spojok s vysokou elasticitou v lodných energetických systémoch je prenášať výkon a krútiaci moment, kompenzovať radiálne, axiálne a uhlovité odchýlky a kompenzovať oscilačné momenty otáčania. Upravte prirodzenú frekvenciu systému. Vysoko pružná elastická spojka má charakteristiky nízkej hmotnosti, jednoduchá inštalácia, veľká kompenzácia posunu, veľká tlmiaca schopnosť, silná schopnosť absorpcie vibrácií a schopnosť modulácie frekvencie a lepšiu ochranu hlavnej spojky, prevodovky a hriadeľa.

2, dôvody analýzy:

1) spojenie hlavného spojovacieho elastického spojovacieho púzdra tlmiča nárazov, čo vedie k vyrovnaniu hriadeľa a vytvára dodatočný krútiaci moment! To môže byť skvelé pre nové lode.

2) vysoko pružný elastický kolík spojka gumový bubon typ prevodovky spojka tepelná zlomenina nehoda;

3) Zodpovedajúci problém: Je možné, že rôzne zariadenia v systéme hriadeľa, ako je dieselový motor, gumová spojka, prevodovka, iné časti hriadeľa, vrtuľa atď., Sú dobre navrhnuté a navzájom sa dopĺňajú a podporujú sa navzájom, flexibilita odpísania spojky Voľba horizontálnej spojky, takže návrh lode je skutočným zmyslom pre vysokú kvalitu lode.

4) spojka bubnového typu; dôvod je zložitý, ale aj špecifické okolnosti špecifické analýzy.