Gumové spojky pružné, spojky na hriadeľ stavbu

Gumové spojky pružné, spojky na hriadeľ stavbu

Vzhľadom na rukáv alebo kus krúžok okolo rukávov je schopný prístup zátku alebo hraničiť proti stop používajú spojky, zlepšenie usporiadania diktuje, že stop, smer rukáv je zakrivená konkávne spôsobom. Teda, tieto zátky sú namontované na rukáve a tvar alebo polomer slučky okolo rukávov. Spojka je pružné spojky na hriadeľ štruktúru pre formulovanie dve hriadele segmenty a pluralita rukávy a pluralita prsteň kúsky, mno stvo rukávy majú rešpekt k centrálnej osi spojovacieho zariadenia M a obvod je dohodnutý na vopred uhlové rozostupy, ktoré obklopuje dvoch priľahlých rukávy a každom rukáve je obklopený aspoň dva kusy prsteň, wherein jeden z kusov slučky je schopná prenosu krútiaceho časť hriadeľa a prsteň kus je vydržať ťah a ďalej pozostáva z podporného mechanizmu pre vedenie mno stvo prsteň kusov aspoň na jednom rukávov a Elastické gumené puzdro, slučka tanier, podporných mechanizmov a rukáv aspoň čiastočne umiestnená v bývanie. Podporný mechanizmus má aspoň dvoch samostatných modulov krúžkov, ktoré sú jednotlivo skonštruované a zlikvidovať na rukáv, každá má poistný krúžok proti axiálne opačnej prsteň kus podrobí napätie, axiálnej polohy relatívne golier na rukáve, vopred teoretické prierez podporované slučky kusov je vopred.

Vzhľadom na predchádzajúce umenia, účelom spojky je poskytovať flexibilné spojenia s slot s lepší tvar, ktorý znižuje alebo rozptyľuje stresu koncentrácie a získa viac rovnomerné stres, Thereby vyhnúť trhliny alebo iné poškodenie spojky a zlepšovanie spoľahlivosti a životnosti spojky.

Pružné spojky zahŕňa rúrkové húb vyrobené z tuhého materiálu, wherein rozbočovač vybavený slot rozširuje podstatne po obvode poskytnúť flexibilitu rozbočovač, rozbočovač s axiálne porodila, rotačnej sily aktívne rotačné hriadeľ ubytovaný axiálne porodila na jednom konci rozbočovača sa môžu prenášať hnaného hriadeľa, ktorý je pripojený na druhý koniec náboja, pričom obvodový konci časť centre vedľa časť štrbina sú konvexné tvary majú oblúkovité rearwardly som nclined povrch aspoň na vonkajšie obvodové časti.

Pružné spojky bol podrobený testu zlomenina únava. Test ukázal, že keď zaťaženie 150% bola použitá viac ako nominálne zaťaženie, konvenčné spojovacieho zariadenia bola rozbitá pri zaťažení použila už asi 3 milión krát a náklad bol aplikovaný ešte viac ako 10 miliónov krát stále pracovať správne.

Nová spojka obsahuje aktívny spojka, pasívne spojka, aktívne spojka a pol pasívne spojku s pripojenie diery v diere pripojenie na pripojenie aktívne spojka a pasívne pol pin spojovacím čapom elastické puzdro na pin. Nové spojovacie konštrukcie je rozumné, jednoduchú montáž, nízka hmotnosť, malé rozmery, nízke výrobné náklady, kvantitatívne kompenzácie dvoma osami relatívna offset, vibrácií, tlmenie, výkon, výkon prenosu výkonu, môže byť široko používané v pozitívnych a negatívnych zmien veľa, začína častejšie systéme striedania nízkorýchlostný hriadeľ.

Spojku, vrátane aktívnych spojka, pasívne spojka, aktívne spojka a pasívne spojka sú vybavené pripojenie otvory, ktoré zahŕňajú zúženú otvory na polovicu spojky a pasívne valcovitý otvor na spojovacom zariadení hriadeľ je spojený s pripojenie spojky aktívne polovicu spojky a pasívne spojku a je stanovená s pružnej podložky a matice a elastický rukáv nastavená na pin. Elastomeru s veľkými koeficient trenia je umocnený na vonkajšom povrchu pasívne spojka.