Oil Resistance gumová podložka

Olej je veľmi dôležité gumy materiálových charakteristík, gumová podložka v mnohých prípadoch musia byť použité v rôznych mastnú mediálneho prostredia, olej odpor je gumová podložka je veľmi dôležitý parameter, ale rôzne gumové materiály olej odpor schopnosť je tiež rôzne, takto sa podrobne opíše

Palivo odpor: fluór gumy fkm a fluóru silikónové FMVQ najlepšiu odolnosť voči vykurovací olej. Neoprén a chlórovaný polyetylén gumy CPE majú najhoršie odolnosť voči palivu.

Palivo odpor NBR gumenou zvýšil s nárastom obsah akrylonitrilu. Palivo odpor chlórované alkohol gumy je lepšia ako NBR gumenou.

Odolnosť voči zmiešanom palive: fluór silikónové gumy fmvq a fluór gumy fkm najlepšiu odolnosť voči zmiešané vykurovací olej. Akrylátový kaučuk má najhoršie odporu na zmiešanom palive.

Odolnosť voči zmiešanom palive NBR gumenou zvýšil s nárastom obsah propylénu.

Fluór gumy s vysokou fluóru obsah má dobrú stabilitu na zmiešanom palive.

Kyselinovzdorné oxidačná odolnosť paliva:

Kyslé oxidácie oleja, peroxid vodíka v palive, kyslé oxidačné môže zhoršiť výkon vulkanizovanej gumy tak guma NBR, ktorý sa bežne používa v palivovom systéme, je ťažké splniť požiadavky na dlhodobé užívanie.

Len fluór obsahujúce elastomery ako fluoro gumy fkm, fluóru silikónové gumy fmvq, fluóru fosforu a stužených butyl jemné gumené výkon je dobrý.

Obyčajné NBR gumová zmes, nemôže byť v 125 stupňami acid benzín dlho pracovať. Len NBR gumy, ktorý je vyvolaný kadmia oxid-síra-sírne a biela Sadza ako hlavnej suroviny, znesú kyseliny benzín aj. Priepustnosť kyslé benzínu môže znížiť zvýšením obsah propylénu jemné