Prírodný kaučuk pečať lídra


Prírodné gumové tesnenie má dobrú odolnosť proti oteru, pružnosť, pevnosť v ťahu a ťažnosť. Ale to je jednoduché starnutia vo vzduchu, tepelné variabilné viskozity, jednoduchú expanziu obsahu minerálneho oleja alebo benzínu a rozpustí, ale nie voči acid alkalické. Vhodný pre použitie v bridge deformácie kĺbov, vetracie potrubie a iné kvapaliny s hydroxylových iónov v. Všeobecné použitie teplotný rozsah -20 ~ 100 stupňov C. Materiál je prevažne z PVC živice a iné pomocné materiály.


Vlastnosti materiálov:

(1) môže produkovať tvrdé tesniaci pás.

(2) nízke náklady: cena je nižšia v porovnaní s inými materiálmi.

(3) dobré starnutie odolnosť: je PVC normálnych podmienok životnosť minimálne 15 rokov.

(4) olej odpor je dobrý: modifikovaného PVC pridali prášok butyl kyanid, má dobrý olej odpor.

(5) tvrdosť mäkký tesniaci pás značne líši s teplotou: v porovnaní s inými materiálmi, tvrdosť tesniaci pás značne líši s teplotou. Úžitkového vzoru je vhodné pre použitie v ropných hydraulický olej, hydraulický olej glykol, dve ester mazací olej, benzín, voda, silikónovým mazivom, silikónový olej, atď... Je v súčasnosti najrozšírenejší, najnižšie náklady na gumové tesnenia. Nevzťahuje sa na polárnych rozpúšťadlách, ako sú ketóny, nitro uhľovodíkov, ozónu, MEK a chloroformu. Všeobecné použitie teplotný rozsah-40 ~ 120 stupňov C. Napríklad O krúžok, oleja pečať, gumové misy, bránice, ventil, mechy, používa aj deky a podhorských oblastiach.

1 pred inštaláciou sklo na odstránenie nečistôt do slotu, ako je Malta, tehly, drevené triesky, sklo by mali byť starostlivo umiestnené na oboch stranách, aby zabezpečili jednotné odbavenie, a včas je pevná, aby sa zabránilo zrážke shift, odchyľuje od stredu zárez.

2 gumené tesnenie vytiahnuť príliš tesné, dĺžka ako je dĺžka zhromaždenia 2O-3Omm. Inštalácia by sa mali stanoviť na mieste, povrch je plochý, v úzkom kontakte so sklom, skla v okolí zárez, jednotné stres. Na rohu gumy pás by ochotní otvoriť a pri pretrhnutí lepidlo pevne viazané.