Údržba tesniaceho krúžku NSF


Údržba tesniacich krúžkov NSF by mala plne zohrávať dobrú kondíciu, zabezpečiť kvalitu kvalifikovaných náhradných dielov, vyhnúť sa nehodám, predĺžiť životnosť a zabezpečiť normálnu výrobu. Je to veľmi dôležité.


Hlavné režimy porúch utesnenia krúžku tesnenia

(1) opotrebenie (vrátane opotrebovania brúsneho materiálu, opotrebovania adhézneho materiálu, opotrebenia z únavy a opotrebovania korózie).


(2) zlomeniny (vrátane praskania, fragmentácie, zrútenia, pádu a odlupovania).


(3) plastická deformácia


Čistenie tesniaceho krúžku NSF

Aby sa zabezpečila kvalita razníkových častí a predĺžila sa životnosť foriem, je potrebné čistiť a čistiť formy.


A. Denné čistenie a čistenie B. Pravidelné čistenie a čistenie


Denné upratovanie


(1) Čistenie prachu na povrchu formy: Po stieraní čistou handrou sa dotýkajte povrchu rúk rukou, ak nemôžete cítiť prach, môžete.


(2) Čistenie vodiacej objímky a vodiaceho piliera formy: utrite olejové bloky, ktoré zhromažďujú bloky vo vodiacej objímke, vodiacom stĺpiku a vodiacom bloku s handrou, a potom ich na mazanie naneste malým množstvom oleja.


(3) Čistenie dierovacej časti: Použite kladiva, aby ste odstránili všetok šrot v otvore, šrot prilepený na posuvnej doske a šrot na ostri.


(4) Tažná plocha potiahnutej matrice sa musí čistiť, povrch musí byť potvrdený ručne, prvý materiál musí byť vyčistený handričkou a po výrobe musí byť na lisovnicu nanesený malý olej.


Haining Qianlang gumové výrobky Factory

ADD: NO.10-2, Lianbao Road, priemyselný park Qianjiang, Dingqiao Town, Haining, Zhejiang 314413, Čína

TEL: + 86-573-87767299

FAX: + 86-573-87763488

E-mail: sales@qlrubber.com