Ako dlho bude trvať na výmenu mäkkej spojky gumy?

Ako dlho bude trvať na výmenu mäkkého kĺbu gumy?

Pogumovaný kĺb je v prevádzke a včasná výmena gumového kĺbu nielenže prinesie dobrý účinok, ale aj zníži zbytočné problémy. Často zlý, namiesto pravidelného nahradiť produkt, to bude nielen problémy, ale aj užívateľovi spôsobil veľké straty. Ako každý vie, gumový kĺb je spotrebný materiál a guma pomaly koroduje a starne, takže gumový kĺb je najlepšie nahradiť v určitej dobe. Nedržte si myšlienky, že ste ho ešte nerozlomili a nepoužívajte ho na chvíľu, čo spôsobí viac strát.


Ako dlho bude trvať na výmenu mäkkého kĺbu gumy ? Doba výmeny kaučuku by mala byť 3-5 rokov, ak sa používa v chemickom potrubí alebo pH. Korózne médium by sa malo vymeniť v kratšom čase, aby sa predišlo väčším stratám.


Mnoho druhov gumových kĺbových výrobkov, surovín podľa rôznych médií, nie špeciálne médium, všeobecne syntetický kaučuk, gumové výrobky sú vyrobené z prírodného kaučuku a iného syntetického kaučuku v pomere, dlhú dobu bude oxidácia koroze, gumové kĺbové výrobky obsahovať prchavé látky, či už je vo vlhkom stave, v procese sušenia zníži jeho životnosť. Preto po všeobecnom používaní gumových výrobkov by sa mali používať plastové vrecká, ktoré nie sú dlhé vo vzduchu, čo je tiež účinný spôsob predĺženia životnosti gumových spojov!


Haining Qianlang gumové výrobky Factory

ADD: 1. Liluqiao, Zhengyang, Maqiao Street Haining, Zhejiang 314419 Čína.

TEL: + 86-573-87767299

FAX: + 86-573-87763488

E-mail: sales@qlrubber.com