Globálny trh s nitrilovým kaučukom dosiahne 2,59 miliardy dolárov do roku 2025

Podľa správy spoločnosti Research and Markets sa očakáva, že celosvetový trh s nitrilovým kaučukom (NBR) dosiahne v roku 2025 2,59 miliardy amerických dolárov, pričom zložená ročná miera rastu dosiahne 3,3%. Ázijsko-tichomorský región poskytne dostatočný priestor pre rast priemyslu NBR.

 

NBR je jedným z najuniverzálnejších syntetických kaučukov a spotrebuje viac v high-end produktoch.

 

Rýchly rozvoj odvetví ako automobilová doprava, hutníctvo a baníctvo, ropa, zemný plyn, stroje a zariadenia a zdravotná starostlivosť v Číne, Indii a krajinách juhovýchodnej Ázie podnietila dopyt po výrobkoch, ako sú káble, pásové tesnenia a tesnenia , a podnietil rozvoj NBR priemyslu. ,

 

Navyše zvýšenie disponibilného príjmu spotrebiteľov a kúpnej sily krajín ASEAN vrátane Indonézie a Thajska prispelo k rýchlemu rastu automobilového priemyslu a v budúcnosti tiež zvýši spotrebu NBR na trhu.

 

Očakáva sa, že zložená ročná miera rastu tesnení a O-krúžkov od roku 2017 do roku 2025 bude 2,9%.

 

Zvýšenie výdavkov na zdravotnú starostlivosť v týchto krajinách je ďalším kľúčovým faktorom pri zvyšovaní spotreby nitrilových rukavíc.

 

Očakáva sa, že spotreba nitrilových rukavíc sa v najbližších niekoľkých rokoch zvýši vďaka využitiu výrobkov v sektore zdravotnej starostlivosti a hygieny s najvyššou rýchlosťou.

 

V roku 2016 predstavoval európsky trh NBR viac ako 20% svetového podielu.

 

Petrochemické spoločnosti v Rusku av iných krajinách SNŠ budú používať gumové tesnenia a iné gumené výrobky vo veľkej miere v ropnom a plynárenskom priemysle, čím posilnia svoje postavenie v celosvetovom priemysle NBR prostredníctvom akvizícií a technickej spolupráce.

TEL: + 86-573-87767299

FAX: + 86-573-87763488

E-mail: sales@qlrubber.com