Diskusia o tom, ako sa vysporiadať s vysokou tvrdosťou a nízkym nedostatkom silikónových výrobkov

Silikagél je druh kaučuku, silikagél na adsorpčnej schopnosti vody veľkej, nízkej regeneračnej teploty, lacný. Silikónový dobrý výkon sa často robí na vysokoteplotne odolný silikagélový pás, výrobky z silikónovej dosky. Mnohé výrobky na trhu používajú silikónový kaučuk, napríklad veľa karikatúry mobilného telefónu, krása ľudského výplňového prsníka, stín siliky a podobne, mnohé produkty a silikónové materiály sú neoddeliteľné.


Výrobky z kremíkovej gumy Tvrdosť je prahová hodnota výkonu produktu, ale aj veľa špeciálnych špeciálnych silikónových výrobkov zákazníci sú veľmi znepokojení veľkosťou tvrdosti určuje použitie silikagélových výrobkov a rozsah použitia, či už sa prispôsobiť použitiu životného prostredia a ďalších dôležitých ukazovateľov, či sa dá dosiahnuť zamýšľaný účinok.

Všeobecne platí, že tvrdosť silikónových výrobkov je 30 až 80 stupňov, v tomto rozmedzí je bežnejšia, ale menej ako 30 stupňov v rámci spracovania spoločnosti, pretože v rámci 30 stupňov prekročila rozsah pevných silikagélových produktov sú väčšinou silikónová guma, lisovanie je väčšinou aj hydraulický lis, čím nižšia je tvrdosť nielen škodlivá pre produkt kyvadla, ale aj kvôli svojej polo-kvapalnej vnútornej štruktúre vo vysokoteplotnom vulkanizačnom procese vytvára bubliny, semi-fluiditu z adsorpcie je väčšia, takže ľahšie absorbovať vzduch prázdny nabitý prach, takže sme si vybrali tento druh výrobkov požiadavky na silikónový materiál sú veľmi vysoké, ale tiež musí používať najlepšie vulkanizačné činidlo, je riešený zvýšením výkonu vákuového stroja a zlepšenie štruktúry lisovnice.

Príliš silné silikónové materiály lisované efekt nie je ľahké byť varené, všeobecný výrobný proces je ťažké dosiahnuť hladké spracovanie výrobkov, tvorba produktov, nie je plná a tak ďalej a vo výrobnom procese ľahšie zlomené, zvýšiť produkciu chudobných ,

Silikónové výrobky v prípade vysokej tvrdosti a nízkeho nedostatku materiálu, ako riešiť:

1, nízka tvrdosť vzorca, olej bude vo všeobecnosti viac, čas parkovania je príliš dlhý, povrch bude nevyhnutne presakovať, takže sa vrátiť k rafinácii. Ale po rafinácii sa zvýši tok, aby sa ochladilo parkovisko.

2, nízka tvrdosť vecí, rýchle slová môžu viesť k gumovému spätnému tlaku a bublinám balenia, aby sa materiál znížil do rýchlosti dutiny formy. Ak je to možné, lepidlo by malo byť dostatočne studené na zníženie plynulosti.

3, vzorec môže pridať niečo podobné ako TT, môže tiež pridať malé množstvo gumového prášku.