Podrobné vysvetlenie gumovej pečate

Vysoko elastická polymérna zlúčenina. Je rozdelený na prírodný kaučuk a syntetický kaučuk. Prírodný kaučuk sa vyrába extrakciou gumy z gumových stromov, gumových tráv a iných rastlín, zatiaľ čo syntetický kaučuk sa vyrába polymerizáciou rôznych monomérov. Gumové výrobky sa široko používajú vo všetkých aspektoch priemyslu alebo života.


Gumové tesnenie je druh univerzálnej základnej súčasti tesniaceho zariadenia, ktoré hrá veľmi dôležitú úlohu v protiklade s netesnosťou a tesnením. Vyriešiť problém úniku a utesnenia v procese dobývania človeka. Bol to dôležitý spôsob, ako podporovať technologický pokrok, predchádzať znečisťovaniu životného prostredia a znižovať ho. Gumové tesnenie je druh gumového výrobku široko používaného v technológii tesnenia. Pretože guma má vzácny elastický polymérny materiál, široký rozsah teplôt spôsobujúci malé namáhanie v rôznych médiách spôsobí veľké deformácie, ktoré môžu poskytnúť kontaktný tlak, kompenzovať únikovú medzeru a dosiahnuť účel tesnenia.


Hlavnými výrobkami sú gumové tesniace krúžky, gumové tesnenia, prírubové tesnenia, gumené tlmiace bloky, gumové O-krúžky, V-krúžky, X-krúžky, Y-krúžky a ďalšie gumové výrobky rôznych tvarov, veľkostí, farieb, tvrdosti a materiálov, gumený pásik, gumový rad, gumená doska, O-krúžok, obdĺžnikový krúžok, guľatá guma, diamantová guma, štvorcové tesnenie, tesnenie oleja, dvojitý tesniaci krúžok, prírubová doska, štvorcová príruba, tesniaci blok, plochý o, plastový vedro, rozšírená škatuľka atď.