Klasifikácia gumového tesniaceho krúžku

Gumová pečať je krúžok pozostávajúci z jednej alebo viacerých častí. Je pripevnená na krúžok alebo podložku ložiska a dotýka sa iného krúžku alebo podložky na vytvorenie úzkeho priestoru labyrintu, aby sa zabránilo úniku mazacieho oleja a invázii vonkajších predmetov.


Jeden, podľa triedy


1. Tesniaci krúžok má rôzne materiály, ako je napríklad fl uórový kaučuk, butadiénový kaučuk, silikagél, etylénpropylénový kaučuk, difluoro kaučuk a iné materiály. Je široko používaný v rôznych druhoch strojov, odolných voči rôznym druhom oleja na báze oleja a rôznych chemických médiách: použitie nelepiaceho lepidla môže spĺňať teplotu -60 ° C až + 200 ° C (dvojitý fluórový kaučuk FFKM je až o viac ako 300 stupňov špeciálne určenou vulkanizáciou). Rozsah tlaku je <10 mpa="" (hydraulický),=""><1 mpa="" (pneumatický)=""><16 mpa="" (statické="" tesnenie)="" a="" rýchlosť="" rozšírenia="" ding="" qingjiao="" (90,="" 93,="">


2.Y typ tesniaci krúžok má mnoho druhov výrobkov, ako je fluórovaný kaučuk, butylkaučuk, chlórovaný kaučuk a tak ďalej. Je široko používaný v hydraulických, mechanických, pneumatických a iných odvetviach. Olejový olej odolný voči olejovaniu má vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu a rozsah teplôt -60 až + 200 ° C je možné zvoliť použitím rôznych druhov gumy.


Typový tesniaci krúžok 3.V je elastický gumový tesniaci krúžok s axiálnym pôsobením, ktorý sa používa ako netlakové tesnenie otáčajúceho sa hriadeľa. Tesniaci okraj má dobrú aktivitu a prispôsobivosť, môže kompenzovať väčšiu toleranciu a odchýlku uhla, zabraňuje úniku oleja alebo oleja zvnútra a zabraňuje invázii vody alebo prachu z vonku.


4. otvor používa tesniaci krúžok typu YX len na opis použitia výrobku: používa sa na piestové tesnenie hydraulického valca s vratným pohybom. Rozsah použitia: TPU: všeobecný hydraulický valec a hydraulický valec so všeobecným vybavením. CPU: hydraulické valce pre stavebné stroje a vysokotlakové a vysokotlakové valce. Materiál: polyuretán TPU, CPU, tvrdosť gumového výrobku: HS85 + 2 Pracovná teplota: TPU: -40 až +80 C CPU: -40 až +120 C Pracovný tlak: menej ako 32Mpa pracovné médium: hydraulický olej, emulzia 5.YX typu s jednoduchým opisom použitia výrobku: táto norma je vhodná pre pracovný tlak valca väčší ako 16 MPa pri použití s tesniacim krúžkom typu YX. Alebo keď je valec excentrický pod silou, zohráva úlohu ochrany tesniaceho krúžku. Pracovná teplota: -40 ~ +100 ° C pracovné médium: tvrdosť hydraulického oleja, emulzie a vodného produktu: HS92 + 5A materiál: polytetrafluóretylén


Haining Qianlang gumové výrobky Factory

ADD: NO.10-2, Lianbao Road, priemyselný park Qianjiang, Dingqiao Town, Haining, Zhejiang 314413, Čína

TEL: + 86-573-87767299

FAX: + 86-573-87763488

E-mail: sales@qlrubber.com