Parkovanie pri varení do väzby na gumových zmesí

(1), a zmiešané rafinácia gumeného materiálu podľa požiadaviek Hrúbka vzorky Xia tablety, Xia tablety Hou musí varené, ukladanie Yu gumy skladu, umiestnených v byte a čisté, a suché kovové dosky Shang chladenia pri izbovej teplote (účinné metódy riadenia sa bude rafinácia do gumy skladaný Yu Taiwan auto, zadarmo mobilné), potom v 23 +/-2 ℃ podmienky Xia , Park 22-24 hodín, a zabrániť sania tide. Zlúčenina, keď je potrebné prepracovať, prepracovať sa pitch a roll jemne prepracovať časové požiadavky.

(2) skladovanie kŕmnej by mali byť riadne spravované, alebo problémy s kvalitou sa môže vyskytnúť, ako mierne scorch.

Gumové počas skladovania teplota a skladovania skrátiť čas musia byť kontrolované, aby sa predišlo popáleniu. Plastový materiál, sa účtujú v súlade s prioritami. Náchylný k scorch alebo nestabilné skladom plastový materiál byť zaobchádzané odlišne, nie len oddelené, často naštvaná na včasné vnútorného tepla a používanie čo najskôr. Jednoduché spaľovať zmes sústruženie jedenkrát každé 2-3 dni, štandardné plastické materiály zase raz za 6-7 dní. Vrátené plastové materiály, najmä šrotu, musia byť samostatne, nie s pôvodného filmu zmiešané. V pláne na presné a znížiť počet nevybavených a skrátenie doby cyklu.

Vysoké letné teploty, venujúc zvláštnu pozornosť manažmentu. Spôsoby chladenia skladovanie sú: izolácie, chladenie vodné chladenie cirkulujúcej sídlom podzemí Klimatizácia v gumených alebo plastových skladovanie kŕmnej; voda záves plast tiež možno, síce plastové steny so sprejom potrubie, voda strieka na vrecia, vychladnúť.