Haining Qianlang Gumené výrobky továreň sa špecializuje na výrobu gumových výrobkov pre viac ako 20 rokov. Nachádzame sa v Haining, Zhejiang Province, neďaleko Shanghai. Dodržiavame poctivosť, kvalita prvý, zákazník prvý za účelom.


Produkty

Môžeme supplya širokú škálu Gumené výrobky na uspokojenie zákazníka požiadavky, štandardné partssuch ako O-krúžky, quad-krúžky, V-krúžky a gumová ballsare široko používaný inall industries. Okrem štandardných častí, dodávame vlastné vyrábaným výrobkom, ktorý je teraz veľké percento z nášho podnikania. Môžeme navrhnúť a vyrábať špeciálne produkty podľa výkresov alebo vzoriek rozmanité výber materiálu a spracovanie technológie a prispôsobené gumové diely ako priechodky, podložky, tesnenia, nárazníky, púzdra, sviečky, mechy, extrusionsand atď. Počas thepast 20 rokov, máme veľa skúseností vlastných riešení.

Špeciálne potreby často vyžadujú individuálne riešenia, využívať nasledujúce výhody:

Dobu vývoja ●reduced

Zníženie nákladov

Výber správnych materiálov

Prototypov a vzoriek vyrobených u nás

Príslušné výrobné

Vysoko kvalitné produkty


Materiály

OurMaterialsinclude Vtion, Nitril-butadiénový KAUČUK, silikón, EPDM, NR, PU, CR, HNBR, SBR, IIR, Fluorosilikónové, prečítal Aflas, FFKM, atď. A iných špeciálnych materiálov, ako je NR andamp; Zmes SBR, NBR andamp; PVC zmesi, tiež je možné podľa vašej požiadavky.


Kultúra

Naše továrne v súlade s úprimnosťou je myšlienka riadenia.

Spoľahlivé kvality, rozumnú cenu a pozoruhodné služby je náš účel.

Dúfame, že sa partnerovi najspoľahlivejšie spolupráce.

Veríme, že win-win je pravda vyhrať!


Teraz sme si vybudovali dobré vzťahy s mnohými zákazníkmi na celom svete, ich neustáleho poradie je veľké povzbudenie pre nás. Budeme vyrastať s našimi zákazníkmi a vždy poskytnúť im kvalitné výrobky.